به سایت کلینیک دکتر آلفا خوش آمدید


در مركز ما ارائه خدمات با استفاده از آخرين تكنولوژي و تجهيزات روز دنيا توسط کادری مجرب صورت مي گيرد و طيف وسيعى از خدمات از قبيل پيشگيرى ، تشخيص و درمان بيمارى هاى پوستى تا اقدامات زيبايى را در بر مى گيرد.
به باور ما زيبايى ظاهر و سلامت پوست و مو منجر به سلامت روح و روان ميگردد كه هدف نهايى مركز ماست.
در اين كلينيك علاوه بر تزريق ژل و بوتاكس و لايه بردارى پوست كه از مقدمات خدمات زيبايى ميباشند، رفع موي زائد به مدد موثرترين و جديدترين دستگاه ليزر كه واجد تأييديه از وزارت بهداشت ميباشد، انجام ميگردد . جوانسازى پوست توسط متد هايى از جمله ميكرونيدلينگ، مزوتراپى ، نخ جوانساز، هايفوتراپى ، كربوكسى تراپى ، آر اِف فراكشنال ، پلكسر و آر اِف دياترمى انجام مى گردد كه با كمك مواردى از تكنيك هاى فوق امكان ليفت صورت ، رفع لك و جاى زخم و لاغري موضعى هم به صورت مؤثري فراهم مى گردد .
در مركز ما با وجود ارائه خدمات با مناسبترين هزينه، كليه خدمات توسط و زير نظر پزشك انجام ميگردد تا علاوه بر حذف احتمال عوارض جانبى بهترين نتيجه براي مراجعين محترم حاصل گردد.
شما عزيزان ميتوانيد همه روزه بجز ايام تعطيل از ساعت ١٠صبح الى ٦عصر به صورت مستقيم از طريق شماره ٠٩١٢٠٨١٣٩٧٢ با یکی از پزشکان مجموعه تماس حاصل فرماييد.