لیفت با نخ

یکشنبه, 20 مرداد 1398 ساعت 12:06
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

  لیفت با نخ به معنای بالا کشیدن پوست در تمامی بخش‌های صورت و گردن است. لیفت با نخ که یکی از خدمات اصلی و تخصصی است

    برای زیبایی بیشتر انجام می‌شود. افراد مختلف با اهداف متعدد روش لیفت با نخ را برای زیباتر و جوان‌تر شدن انتخاب می‌کنند. بالا رفتن سن و نمایان شدن علائم پیری برای هیچ‌کس خوشایند نیست. جاذبه زمین به کمک افزایش سن آمده و پوست صورت را شل و افتاده می‌نمایند. بافت‌های زیرین پوست با افزایش سن استحکام خود را از دست می‌دهند و شل می‌شوند. مهم‌ترین اثر لیفت با نخ و انتخاب این روش از بین بردن چین و چروک‌ها و علائم پیری است. لیفت با نخ امروزه در سراسر جهان برای تغییرات متفاوتی در صورت جایگزین عمل‌های جراحی بسیاری شده است. همه افراد از زیبایی و جوانی لذت می‌برند. لیفت با نخ جوانی و زیبایی را در کنار هم به افراد هدیه می‌دهد. برای بار نخست لیفت با نخ در کشور کره جنوبی انجام شد و نتایج چشمگیر آن مورد استقبال بسیاری قرار گرفت. لیفت با نخ را می‌توان روشی نوین در علم پزشکی دانست. رفع چین و چروک‌ها و بازگشت جوانی می‌تواند اعتمادبه‌نفس افراد و امید به زندگی آن‌ها را بالا ببرد و در زندگی اثرات مثبت خود را نشان دهد. آمار نشان می‌دهد کسانی که از ظاهر خود رضایت دارند موفقیت‌های بیشتری را می‌توانند کسب کنند به این دلیل که راحت‌تر در مجامع و جوامع عمومی رفت و آمد دارند. به همین دلیل علم پزشکی همیشه در مسیر یافتن روش‌هایی نوین برای زیبایی بیشتر از طریق برقراری تناسب بین اجزای صورت و جوانی ماندگار است.

   

  لیفت با نخ را می‌توان یک روش کم تهاجم برای بدن نام برد که با کمترین آسیب باعث بهبود و زیبایی بیشتر افراد می‌گردد.

  هزینه‌های لیفت با نخ در مقابل جراحی‌های زیبایی بسیار کم و ناچیز به شمار می‌آید. افرادی که در نظر دارند با مبلغ مناسب و هزینه مقرون‌به‌صرفه تغییرات اساسی در چهره خود پدید آورند می‌توانند روش لیفت با نخ را برای این کار انتخاب نمایند.

  لیفت با نخ، روشی برگشت‌پذیر بوده و بر عکس جراحی‌های زیبایی که برای همیشه و مادام تغییرات را ایجاد می‌کنند نیست. اگر لیفت با نخ برای جلسات ترمیمی انجام نشود به شکل اولیه خود با جذب نخ‌ها و بعد از تقریباً یک سال باز خواهد گشت. این قابلیت باعث می‌شود در صورتی که فرد چهره جدید خود را دوست نداشت بدون مشکل از مراجعه برای جلسات ترمیمی پرهیز کند تا به شکل اولیه بازگردد. در جراحی‌های زیبایی چنین امکانی وجود ندارد.

  لیفت با نخ برای جوان شدن

  روش‌های مختلف برای کشیدن پوست، جوان‌تر شدن، سفت کردن بافت‌ها و … وجود دارد. عوامل زیادی در از بین رفتن بافت چربی زیر پوست و شل شدن آن وجود دارد. ژنتیک، در معرض آفتاب قرار داشتن، استرس، غم و اندوه زیاد، افزایش سن، فشار عصبی، تغییر چهره زیاد در هنگام صحبت و خنده و … از دلایل افتادگی پوست و شل شدن بافت چربی زیر پوست هستند. لیفت با نخ با از بین بردن چین و چروک‌های پیشانی، رفع خط اخم، رفع شیارهای گردن، از بین بردن خطوط خنده، بالا کشیدن گونه و … شادابی و صافی را به پوست بازمی‌گرداند.

  در متد لیفت با نخ از دو نوع نخ برای جوانی و زیبایی استفاده می‌کنند:

  نخ ساده
  نخ خاردار


  هر دو نوع نخ  استفاده شونده در لیفت با نخ از جنس پروتئینی هستند. این نخ‌ها سال‌هاست که در علم پزشکی استفاده‌های دیگری دارد و بدن به راحتی آن‌ها را جذب می‌کند. به طور مثال برای بخیه زدن از یک نوع این نخ‌های لیفت با نخ استفاده می‌شود. نخ ساده یا PDO از جنس POLY DIOXANONE هستند که در بدن جذب می‌شوند. نخ‌های خاردار یا سیلوئیت از جنس PLLA که مخفف پلی لاکتیک اسید و اشکال مخروطی PGLA هستند. این نخ‌ها از یک پلیمر قدیمی شناخته شده که سالیان متوالی است در ساخت داروها و تجهیزات پزشکی استفاده می‌شوند. در روش لیفت با نخ با استفاده از این نخ‌ها پوست بالا کشیده شده و به سفت کردن بافت زیر پوست نیز کمک می‌کند. روش لیفت با نخ با توجه به مهارت پزشک متخصص به صورت‌های مختلفی انجام می‌شود. تعداد نخ‌ها و نوع نخ‌های استفاده شده با توجه به میزان نیاز پوست و صورت فرد انتخاب می‌شوند. در کلینیک زیبایی آلفا کلینیک پزشکان متخصص روش‌های ابداعی نوینی برای انجام لیفت با نخ را ابداع کرده و بر روی بسیاری از افراد انجام داده که تا به امروز رضایت داشته‌اند.

  لیفت با نخ کلاسیک در آلفا کلینیک؛ روش لیفت کلاسیک در کلینیک زیبایی آرمان به طوری است که نخ‌ها به صورت یک جهته در زیر پوست جایگذاری می‌شوند. در این مدل از لیفت با نخ از نخ‌های ساده و کوتاه PDO برای خطوط دور چشم و دور لب استفاده شده و بهبود می‌یابد. این نخ‌های تک رشته‌ای و کوتاه زمانی که در زیر پوست قرار می‌گیرند جوان‌سازی صورت را در همان لحظه به دنبال خواهند داشت و اثرات مثبت بالا رفتن پوست در همان لحظه پدیدار خواهد شد. بعد از اینکه پزشک با مشاوره به مراجعه‌کننده روش لیفت با نخ کلاسیک را برای او انتخاب نمود با بی‌حسی موضعی در محل مورد نظر کار آغاز می‌شود. هشت رشته نخ به صورت یک جهته در زیر پوست قرار می‌گیرند. وارد شدن این نخ‌ها در زیر پوست از نقاط یک میلی‌متری تا دو میلی‌متری انجام شده که به صورت محسوس قابل مشاهده نیستند. فرد بعد از اتمام کار که معمولاً بین 30 دقیقه تا یک ساعت انجام می‌شود به راحتی می‌تواند تغییرات را در چهره خود مشاهده نموده و شاهد بالا رفتن پوست صورت خود و جوانی دوباره باشد. اثرات این روش از لیفت با نخ بین شش ماه تا یک سال با توجه به آناتومی بدن فرد باقی می‌ماند و سپس نخ‌ها جذب می‌شوند. جذب نخ‌ها باعث تحریک بافت زیر پوست و کلاژن سازی می‌گردد. این کلاژن سازی بار دیگر پوست را به طور طبیعی بالا برده و سفت می‌کند. برای دوام و ماندگاری بیشتر پزشک متخصص پیشنهاد جلسات ترمیمی برای انجام روش لیفت با نخ را به زیباجوی می‌دهد.

  روش لیفت با نخ دوبل در کلینیک آلفا کلینیک با استفاده از دوازده نخ دو جهته انجام می‌شود. با بی‌حسی موضعی و علامت‌گذاری محل ورود نخ‌ها در روی پوست این کار آغاز شده و نخ‌ها به صورت داربستی در زیر پوست جای می‌گیرند. نخ‌های کوتاه و بلند کاگ توأم با یکدیگر و با حالت منحنی به صورت داربستی در زیر پوست قرار می‌گیرند. نقاط ورود نخ‌ها برای رفع افتادگی و از بین بردن چروک‌ها و حتی فرم دادن به صورت در نقاط رویش مو و بخش‌هایی از صورت که قابل مشاهده نباشند قرار می‌گیرد. بعد از انجام این روش تا 70% نتیجه نمایان خواهد شد. یک هفته بعد و با از بین رفتن تورم اثرات مثبت به طور کامل پدیدار شده و خود را نشان خواهند داد. طراحی نوع لیفت با نخ در کلینیک آلفا کلینیک با توجه به فرم صورت هر فرد، میزان افتادگی پوست و نیاز صورت او به طور جداگانه انجام شده و این‌طور نیست که برای همه به یک شکل و یکسان باشد. در اطراف این نخ‌ها بعد از گذشت 4 تا 6 ماه سلول‌های فیبروبلاست به طور طبیعی کلاژن سازی و فیبر سازی می‌کنند. این رخداد طبیعی که در اثر لیفت با نخ پدید می‌آید، به طور مجدد پوست را بالا برده و سفت می‌کند. طناب‌های کلاژنی طبیعی جوانی مجدد برای پوست به ارمغان میاورند که تأثیر لیفت با نخ را چندین برابر می‌کند.

  در روش VIP لیفت با نخ که در کلینیک آلفا کلینیک انجام می‌شود از 18 نخ کاگ کوتاه و بلند به صورت هم‌زمان استفاده می‌شود. در این نوع از لیفت با نخ، نخ‌ها را به صورت هلالی در زوایای فک در دو جهت مخالف زیر پوست با حفظ حالت داربستی قرار می‌دهند. ظرافت دادن به صورت برای خانم‌ها به شکل v از طریق این مدل از لیفت با نخ امکان‌پذیر است. کسانی که با داشتن فرم Uشکل صورت دارای چهره‌ای مردانه و زمخت هستند با انتخاب این روش از لیفت با نخ می‌توانند ظرافت و فرم زیبا را در چهره خود داشته باشند.

  مدل بعدی که روش دیگر ابداعی لیفت با نخ در مرکز زیبایی آلفا کلینیک است به مدل Super VIP در این مجموعه معروف است. در این روش 12 نخ کاگ هم‌زمان با دو نخ سیلوئیت وارد بافت زیر پوست می‌شوند. مخروط‌های سیلوئیت در دو جهت مخالف یکدیگر در زیر پوست باز شده و مثل چتر با قلاب شدن به بافت‌ها آن‌ها را بالا برده و فرم می‌دهند. حالت باز شدن مخروط‌ها به صورت مکانیکال در زیر پوست انجام می‌شود.

  آخرین روش لیفت با نخ در مجموعه آلفا کلینیک با نام Super VIP Plus معروف بوده که کامل‌ترین انواع لیفت با نخ است.  بین 6 تا 8 نخ کاگ همزنان با 4 نخ خاردار یا سیلوئیت به زیر پوست در این روش لیفت با نخ وارد شده و با استحکام بافت‌ها همراه است.

  تمامی روش‌های لیفت با نخ صورت با توجه به میزان شل شدگی و افتادگی پوست از سوی پزشک تشخیص داده شده و برای فرد مورد نظر طراحی می‌گردد.

  لیفت با نخ برای تمامی سنین انجام شده و محدودیت سنی ندارد. لیفت با نخ فقط برای جوان شدن و از بین بردن چین و چروک‌ها نمی‌باشد. در بخش‌های بعدی این مطلب در مورد کارایی‌های دیگر لیفت با نخ توضیح خواهیم داد.

  بعد از انجام لیفت با نخ صورت فرد به کارهای روزمره خود پرداخته و نیاز به مراقبت و نگهداری و یا گذراندن دوران نقاهت نخواهد داشت. فقط کافی است که از انجام ورزش‌ها و کارهای سنگین خودداری نماید. بعد از لیفت با نخ فرد نباید بر روی صورت خود بخوابد. این کارها تنها مراقبت‌های بعد از انجام لیفت با نخ صورت است. بعد از انجام لیفت با تمامی امور روتین زندگی توسط خود قابل انجام بوده و نیاز به کمک شخص دیگری ندارد. از ماساژ دادن صورت نیز بعد از انجام لیفت با نخ فقط تا دو ماه باید پرهیز شود.

  رفع غبغب از طریق لیفت با نخ

  رفع غبغب یا از بین بردن غبغب یکی از دغدغه‌های افرادی است که از این معضل آزرده هستند. رفع غبغب از طریق لیفت با نخ یکی از کاربردهای دیگر لیفت با نخ محسوب می‌شود. امروزه افراد در پی یافتن راهکارهایی ساده، راحت ، با سرعت، کم‌هزینه و بدون دردسر هستند. لیفت با نخ برای رفع غبغب نیز یکی از این روش‌ها است. افراد چاق، کسانی که بالا رفتن سن دچار غبغب شده‌اند، اشخاصی که به طور ارثی و ژنتیکی دارای غبغب هستند باید بدانند که لیفت با نخ می‌تواند به راحتی این مشکل آن‌ها را رفع نماید. از بین بردن غبغب به وسیله لیفت با نخ بدون درد و بیهوشی و دوره نقاهت انجام می‌شود. بعد از انجام رفع غبغب به وسیله روش‌های لیفت با نخ با بستن سه روز گردنبند طبی همه‌چیز به روال طبیعی خود بازمی‌گردد. برخی افراد که دارای چانه کوچکی هستند به ظاهر غبغب بزرگی برای آن‌ها نشان داده می‌شود. پزشک با تشخیص این مورد به جای لیفت با نخ روش‌های دیگر برای ترمیم فک را به مراجعه‌کننده پیشنهاد می‌کند.

   

  از بین بردن قوز بینی از طریق لیفت با نخ

  یکی دیگر از کاربردهای لیفت با نخ برای فرم دهی بینی و رفع قوز بینی می‌باشد. قوز بینی انواع و اشکال مختلفی دارد. از بین بردن قوز بینی توسط لیفت با نخ یکی از جایگزین‌های عمل جراحی است که علاوه بر کم‌هزینه بودن دردسرهای جراحی را نیز ندارد. لیفت با نخ بینی برای کسانی که یک بار جراحی زیبایی کرده و از ظاهر جدید بینی خود رضایت ندارند نیز مناسب است. لیفت با نخ به دلیل برگشت‌پذیر بودن برای بینی مناسب است تا اگر فرد از فرم جدید بینی راضی نبود بتواند بعد از گذشت زمان شکل قبلی خود را بازیابد. بینی‌های قوزدار در دو نوع قوز واقعی و قوز کاذب دسته‌بندی می‌شوند. پزشک متخصص زیبایی با تشخیص این مورد و کارا دانستن لیفت با نخ این روش را برای فرد انتخاب می‌نماید.

   

  رفع افتادگی بینی از طریق لیفت با نخ

  افتادگی سر بینی می‌تواند عدم تقارن و تناسب در چهره ایجاد کرده و فرد را عبوس و با سن بیشتر جلوه دهد. افزایش سن می‌تواند رباط‌ها و چینی‌جاهای بینی را شل کرده و نوک بینی را افتاده کند. اسکلت حمایتی بینی در اثر ضربه می‌تواند استحکام و بافت‌های خود را از دست بدهد و به مرور افتادگی نوک بینی را به همراه داشته باشد. گاهی نوک بینی افتاده به دلیل فرم طبیعی و ژنتیکی می‌باشد. لیفت با نخ به کمک چنین افرادی می‌آید تا با فرم دهی بینی خود بتوانند چهره متناسب و زیبا داشته باشند. لیفت با نخ با رفع افتادگی بینی شکلی جدید را به فرد هدیه می‌کند. در برخی موارد متخصص زیبایی برای استحکام لیفت با نخ از تزریق ژل نیز به طور هم‌زمان استفاده می‌نماید. تزریق ژل می‌تواند تغییر زاویه نوک بینی را به همراه داشته باشد. در برخی مواقع پزشک متخصص بعد از لیفت با نخ برای فرم دهی بینی و رفع افتادگی بینی، چسب زدن را به مدت سه روز پیشنهاد می‌کند. این چسب تورم ناشی از نخ گذاری را بهبود بخشیده و فرم بینی را تا تثبیت شدن در این 3 روز حفظ می‌نماید.

  فرم دهی صورت از طریق لیفت با نخ

  به طور کلی فرم دهی صورت از طریق لیفت با نخ امکان‌پذیر است. زاویه سازی برای فک، تغییر فرم صورت و گونه از کاربردهای دیگر لیفت با نخ محسوب می‌شوند. لیفت پیشانی برای فرم دهی ابروها نیز از طریق لیفت با نخ انجام می‌گردد.

  عوارض لیفت با نخ

  لیفت با نخ را می‌توان جزو روش‌های کم تهاجم(نه غیرتهاجمی) دانست. میزان آسیب رساندن روش لیفت با نخ به چینی‌جاهای زیر پوست بسیار کم بوده و عصب‌های کمی را درگیر می‌کند و به همین دلیل روش کم تهاجمی می‌باشد.

  کبودی یکی از واکنش‌های طبیعی بدن به هر نوع آسیب‌دیدگی است که در لیفت با نخ هم وجود دارد. کبودی به وجود آمده در اثر لیفت با نخ جزئی بوده و زمان کمی رفع می‌گردد. در صورتی که لیفت با نخ برای دور چشم‌ها انجام شده باشد میزان کبودی در این نواحی بیشتر خواهد بود و حداکثر تا دو هفته بعد از بین خواهد شفت.

  درد یکی دیگر از عوارض لیفت با نخ است که برای اکثر افراد این میزان از درد قابل تحمل می‌باشد. بعد از کم شدن اثر بی‌حسی موضعی در محل ورود و جای گذاری نخ‌ها احساس درد آغاز می‌شود. این درد ناچیز نهایتاً بین 3 روز تا یک هفته بعد از بین خواهد رفت. زیبایی و جوانی پدید آمده در اثر انجام روش لیفت با نخ باعث فراموش شدن این درد کم خواهد بود.

  ورم هم در اثر لیفت با نخ پدید می‌آید که محسوس نیست. تورم ناشی از لیفت با نخ توسط افراد عادی قابل مشاهده نیست و همان میزان کم تا یک هفته بعد از بین خواهد رفت. بعد از محو شدن کامل تورم لیفت با نخ اثرات مثبت بیشتر مشخص خواهند شد.

  زخم‌هایی که در اثر ورود نخ‌ها نیز بر روی چهره و صورت و گردن پدید آمده را می‌توان از عوارض لیفت با نخ نام برد. با اینکه اندازه این زخم‌ها حداکثر به 2 میلی‌متر می‌رسد اما می‌توان آن‌ها را در این بخش آورد. زخم‌های لیفت با نخ بسیار کم بوده و بعد از مدت زمان کمی با تغییر رنگ محو خواهند شد.

  ترمیم و تسکین عوارض لیفت با نخ با توجه به جنس و آناتومی بدن افراد و میزان واکنش دهی و حساسیت آن‌ها به تغییرات زمان دقیقی نداشته اما به مرور تسکین یافته و از التهابات کاسته می‌شود. زمان و روند بهبودی کامل عوارض لیفت با نخ به بیش از دو هفته نخواهد رسید.

  برای لیفت با نخ عوارض نادری را هم می‌توان پیش‌بینی کرد که تابه‌حال مشاهده و گزارش نشده است.

  خونریزی‌های زیاد و غیرقابل‌کنترل در زیر پوست می‌تواند منجر به هماتوم شود. برای از بین بردن هماتوم‌ها که خود را با تورم شدید نشان می‌دهند نیاز به جراحی دیگری است تا این مورد از عوارض نادر لیفت با نخ رفع شود.

  اگر نخ‌ها در انواع روش‌های لیفت با نخ به درستی و در محل مناسب وارد نشوند می‌توانند اعصاب زیر پوست را دچار اختلال نمایند. در صورت آسیب‌دیدگی اعصاب کنترل ماهیچه‌های زیر پوست نیز از بین خواهد رفت و تبعات ناخوشایندی را در پی خواهد داشت.

  خارش در محل نخ‌های قرار داده شده در زیر پوست و بی‌حسی برخی نقاط صورت در اثر لیفت با نخ جزو عوارض نادر دیگر به شمار می‌آید. این‌گونه عوارض در طول زمان ناپدید خواهد شد.

  عفونت در اثر لیفت با نخ را هم می‌توان جزو عوارض گزارش نشده‌ای که وجود دارد نام برد. در اثر به وجود آمدن عفونت پزشک آنتی‌بیوتیک مخصوص تجویز کرده و این عارضه را رفع خواهد نمود.

  تبحر و تجربه پزشکی که برمی‌گزینید در به وجود آمدن و میزان عوارض لیفت با نخ بسیار حائز اهمیت است. اگر متخصص زیبایی به درستی انتخاب شود هیچ‌یک از موارد نام برده شده از عوارض لیفت با نخ مشاهده نخواهد شد و یا به میزان بسیار کم و ناچیز خواهند بود.

  نکاتی برای انجام لیفت با نخ

  اشخاصی که قصد انجام لیفت با نخ را دارند برای مشاهده عوارض کمتر، بهبودی سریع و مشاهده اثرات و نتایج کامل این نکات را در نظر بگیرند:

  انتخاب پزشک متخصص زیبایی که در انجام روش لیفت با نخ تبحر و مهارت کافی داشته باشد بسیار اهمیت دارد تا از تمامی خطرات احتمالی این روش جلوگیری شود. برای انتخاب یک متخصص زیبایی حتماً به کلینیک‌های زیبایی مراجعه کرده و از رضایت مراجعه‌کنندگان ایشان اطمینان حاصل نمایید. متخصصین آلفا کلینیک از مجرب‌ترین پزشکان زیبایی بوده که افراد متعدد زیادی را با انجام لیفت با نخ زیباتر و جوان‌تر نموده‌اند.
  نیکوتین و دخانیات موجود در سیگار و قلیان روند بهبود را کند کرده و کبودی‌های ناشی از لیفت با نخ را ازدیاد می‌بخشد. بین 3 روز تا یک هفته قبل از انجام روش لیفت با نخ و یک هفته بعد از آن از استعمال دخانیات خودداری نمایید تا اثربخشی و نتیجه بهتری را شاهد باشید. دخانیات کاهش خون‌رسانی در بدن را به وجود آورده و به همین دلیل از استعمال آن باید خودداری گردد.
  داشتن رژیم غذایی سالم یک هفته قبل از لیفت با نخ می‌تواند بهبودی را تسریع بخشد. مواد غذایی حاوی ویتامین C نیز بعد از انجام روش لیفت با نخ در تسریع روند بهبود نقش بسزایی دارند.
  داروهایی مثل خانواده آسپرین، وارفارین، ایبوبروفن نیز در زمان انجام لیفت با نخ منع مصرف دارند. در صورتی که از این دسته داروها استفاده می‌کنید حتماً با پزشک در میان بگذارید. قبل از انجام لیفت با نخ به طور کلی اعلام هرگونه بیماری خاص و یا مصرف دارو به پزشک ضروری است.
  نوشیدنی‌های الکلی در زمان انجام لیفت با نخ باید حذف گردند. استعمال این ماده در اثرات لیفت با نخ به طور منفی عمل می‌کند. از یک هفته قبل نوشیدنی‌های الکلی از برنامه غذایی باید حذف شوند.
  اصلاح صورت به طور کامل برای آقایانی که قصد لیفت با نخ را دارند قبل از مراجعه به کلینیک باید انجام گیرد و تا دو هفته بعد از انجام لیفت با نخ نباید اصلاح کنند.
  به خانم‌ها نیز پیشنهاد می‌شود قبل از مراجعه به کلینیک برای انجام لیفت با نخ، صورت خود را با شستشو دهنده‌ها و پاک‌کننده‌های مخصوص از هرگونه آرایش و کرم و لوسیون پاک کنند.
  به طور کلی آقایان و خانم‌ها تا دو هفته بعد از انجام لیفت با نخ از مالیدن صورت با انواع کرم و لوسیون و ضد آفتاب خودداری نمایید. آرایش کردن برای بانوان دو هفته بعد از لیفت با نخ بدون مشکل است.
  از رفتن به سونا و جکوزی تا 3 هفته بعد از انجام لیفت با نخ باید خودداری شود. ماندگاری، دوام و استحکام بافت‌ها در این مدت صورت می‌گیرد که سونا، استخر و جکوزی آن را مختل می‌نماید.
  استفاده از کمپرس سرد یا گرم به طور مستقیم بر روی محل تحت روش لیفت با نخ نباید باشد و برای استفاده از انواع کمپرس دستور پزشک و نوع روش استفاده باید باشد.
  لیفت با نخ هیچ‌گونه پرهیز غذایی ندارد اما برای مراقبت نباید مواد غذایی مثل سیب، هویج و غذاهای سفت را گاز زده و بخورید.
  از خندیدن زیاد، صحبت کردن، جیغ و فریاد فقط کافی است تا دو هفته بعد از انجام لیفت با نخ بپرهیزید تا اثرات این روش را به طور طولانی و ماندگار داشته باشید.
  مراجعه برای انجام جلسات ترمیمی لیفت با نخ باید سر موقع و با زمان‌هایی که پزشک متخصص تجویز کرده انجام شود. جلسات ترمیمی دوام و ماندگاری اثرات لیفت با نخ را بالا برده و تثبیت می‌نماید.


  قیمت لیفت با نخ

  همان‌طور که در ابتدای مطلب عنوان شد هزینه‌های لیفت با نخ در مقایسه باسایر روش‌های زیبایی و جوانی بسیار کم و ناچیز است. کلینیک زیبایی آلفا کلینیک به دلیل داشتن روش‌های متعدد و راهکارهای مختلف از طریق لیفت با نخ قیمت‌های مختلفی برای هر کدام از آن‌ها دارد. انتخاب نوع نخ‌ها و تعداد استفاده شده در آن‌ها در محاسبه هزینه‌های روش لیفت با نخ مؤثر است. کلینیک آلفا کلینیک با در نظر گرفتن شرایط دانشجویان و اقشار خاص تسهیلات خوبی را برای انجام روش‌های لیفت با نخ برای این افراد در نظر می‌گیرد. مشاوره قبل از انجام روش‌های لیفت با نخ و برگزیدن هر کدام از آن‌ها در این مجموعه زیبایی به صورت رایگان انجام می‌شود. بعد از اینکه کدام یک از انواع لیفت با نخ برای صورت، فرم دهی بینی، رفع غبغب، فرم دهی صورت، از بین بردن خطوط ابرو و پیشانی و … انتخاب شد هزینه آن‌ها نیز مشخص می‌گردد. یکی از دلایلی که قیمت لیفت با نخ نسبت به جراحی زیبایی کمتر است استفاده از داروی بی‌حسی به جای داروی بیهوشی است که این مبلغ را کم و مقرون‌به‌صرفه می‌نماید. بعد از انجام لیفت با نخ، جلسات ترمیمی نیز شامل هزینه می‌باشند که این هزینه به نسبت جلسه اول و اصلی کمتر خواهد بود.

  تمامی این دلایل وجوه تمایز جدیدترین روش پزشکی یا لیفت با نخ با متدهای قدیمی مثل جراحی‌های زیبایی است. تمامی خواننده‌ها، بازیگران سرشناس داخلی و خارجی و بسیاری از افراد مشهور برای جوان شدن از راه‌های ساده مثل لیفت با نخ استفاده می‌کنند. به همین دلیل به طور ناگهانی در مراسم خاصی با چهره‌ای جوان حاضر می‌شوند. لیفت با نخ با حفظ حالت طبیعی چهره فقط شادابی و استحکام پوست در دوره جوانی را به افراد بازمی‌گرداند. افراد جوانی را هم که از فرم چهره خود راضی نیستند از طریق لیفت با نخ به رضایت کامل دست پیدا می‌کنند.

  نتیجه‌گیری

  لیفت با نخ با برقراری تناسب بین اجزای صورت، از بین بردن نقص‌ها، جوان کردن پوست و … با سرعت بالا، هزینه کم و بدون دردسر می‌تواند فرد را راضی و خشنود گرداند.

   

  خواندن 33 دفعه

  نظر دادن

  Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.